Środa, 19 czerwca 2024

TVP usuwa "Przysiegę". Co dalej z serialem, który podbił serca Polaków?

18 czerwca 2021

Swoją premierą w 2019 roku, turecki serial "Przysięga", podbił serca polskich widzów. Obecnie produkcja została tymczasowo zdjęta z anteny TVP 1. Kiedy Emir Feride, Kemal i Narin powrócą na antenę TVP 1? 

"Przysiega", serial, znika z TVP W ramówce TVP 1 zabraknie serialu "Przysiega", który normalnie emitowany jest od poniedziałku do piątku. Zastąpią go mecze Euro 2020 lub programy związane z tym wydarzeniem sportowym. Przerwa ta potrwa do 21 czerwca 2021 roku. Tego dnia "Przysięga" wyemituje swój 430. odcinek. 

"Przysiega": Czy powstanie kolejny sezon?

Z nieoficjalnych informacji tureckich mediów wynika, że twórcy "Przysiega", Emir Gokberk demirci, podpisali już kontrakt na nakręcenie nowych odcinków. Będzie to już ostatnia seria tej tureckiej produkcji. 

Więcej informacji o serialu znajdziesz tutaj: "Przysięga"

"Przysięga": Kolejne odejście od serialu?

Finał "Przysięgi" był ostatnim odcinkiem. Pożegnano w nim Reyhana, emira, który stracił żonę i po jej śmierci musi przystosować się do nowej rzeczywistości. Cansu Tuman wcielił się w Feride w jego nowym życiu. Cavidan poprosił, aby Feride zaopiekowała się dzieckiem emira. Dlaczego Reyhan miała potrzebę umrzeć? Ozge Yagiz była aktorką, która grała Reyhan. Zdecydowała się odejść z serialu. Oglądalność serialu spadła, bo widzowie nie chcieli oglądać "Przysięgi", bez Reyhan. Okazuje się, że Cansu Tuman również postanowiła odejść z serialu. Czy to znak, że Feride również odejdzie z serialu? Twórcy na razie o tym nie mówią. Finałowy odcinek 3. sezonu "The Oath", ma zostać wyemitowany 27 czerwca w Turcji. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zakończenie historii Emira i Feride pojawi się w Polsce. 

"Przysięga" odcinek 449 streszczenie szczegółowe

Feride wspomina swoje dzieciństwo. Jej ojciec nie jest dobrym człowiekiem. Ponieważ przeszłość jej ojca powraca, jest zdruzgotana. Kemal odwiedza Narin. Zostaje na całą noc, mimo że ona prosi go, by wyszedł. Kumru zgadza się go wypuścić. Seyfi budzi się w domu Hikmeta. Odbywa trudną rozmowę z właścicielem. Dostaje pozwolenie na pozostanie do ślubu Feride. Cemre, Talaz i Hikmet idą zobaczyć nową pannę młodą Hikmeta. Talaz jest pod wrażeniem podobieństwa Songul do niego. 

"Przysięga" odcinek 450 streszczenie szczegółowe

Feride martwi się, że przeszłość jej ojca i przeszłość wpłynie na jej związek z Emirem. Seyfi zostaje sprawdzony przez Emira. Seyfi okazuje się być przestępcą podlegającym oskarżeniu. Emir zaczyna wątpić w swój osąd Feride. Kumru chce za wszelką cenę zostać matką i żoną. Nikt jej jednak na to nie pozwala. Nie wie, jak sprawić, by Kemal pokochał i traktował ją jak żonę. Songul jest władcą domu i bardzo źle traktuje Melike & Sefera.