Sobota, 2 marca 2024

Najlepsze sposoby na upiększenie zdjęć z podróży

1 lutego 2021

Jako osoba często podróżująca i fotograf, uważam, że niezwykle ważne jest posiadanie dobrego systemu ochrony zdjęć z podróży, a także pokazywania ich potencjalnym klientom. Obecnie korzystam z aplikacji online, która pozwala na łatwe zbudowanie strony internetowej głównie dla celów fotograficznych. Używam ich już od kilku lat i jestem pod wielkim wrażeniem. Poniżej znajdują się niektóre z powodów, dla których polecam wybrać dla swoich zdjęć z podróży.

1. Piękne projekty i łatwe do skonfigurowania

W sekcji projektowania masz ogromny wybór motywów i innych opcji, dzięki czemu możesz łatwo stworzyć profesjonalnie wyglądające portfolio, aby pokazać swoje zdjęcia z podróży.

Themes/Site Designs - Tutaj jest zrzut ekranu pokazujący niektóre z projektów do wyboru. Po wybraniu projektu możesz go skonfigurować tak, aby stał się Twoim własnym.

Bloki treści - Podczas dostosowywania witryny będziesz używał bloków treści, które wystarczy przeciągnąć i upuścić na miejsce, a następnie dostosować w razie potrzeby.

2. Istnieje wiele sposobów, aby pokazać lub sprzedać zdjęcia klientom i kupującym.

Jeśli chcesz sprzedać swoje zdjęcia klientom, lub po prostu odwiedzającym Twoją stronę, możesz to łatwo zrobić korzystając z wielu dostępnych opcji.

Odbitki, pliki do pobrania i inne produkty - Na stronie możesz włączyć tryb zakupów, który pozwala odwiedzającym na zakup odbitek, plików do pobrania i innych produktów z twoich zdjęć. Co więcej, wymaga to minimalnej konfiguracji, a Ty nie musisz się martwić o dostawę lub produkcję produktów, wszystkim zajmuje się Smugmug i jego partnerzy. Biorą oni jednak część ceny sprzedaży, ponieważ to oni tworzą i dostarczają zdjęcia.

Prywatne galerie - Funkcja, którą naprawdę lubię, to prywatne galerie. Często używam tego, aby zapewnić klientom prywatny link i hasło. Następnie często włączam przyciski pobierania, dzięki czemu mój klient może pobrać dowolne obrazy, które chce. Jeśli chcą, mogą również pobrać wszystkie zdjęcia używając linku do masowego pobierania.

3. Możesz mieć dostęp gdziekolwiek

Zaletą systemu jest to, że możesz się zalogować i uzyskać dostęp do swojej strony z dowolnego miejsca. Oznacza to, że kiedy jesteś w podróży, możesz użyć tego do tworzenia kopii zapasowych swoich zdjęć podczas podróży (zakładając, że masz połączenie z Internetem oczywiście).

4. Obsługa klienta jest niesamowita

Musiałem skontaktować się z obsługą klienta kilka razy i stwierdziłem, że usługa jest fantastyczna. Nazywają je Bohaterami i stwierdziłem, że jeśli zalogujesz się na bilet, możesz czekać mniej niż 15 minut na odpowiedź. To nie zawsze może być przypadek, ale był dla mnie.

5. Nieograniczone uploads

Z wszystkich pakietów dostaniesz nieograniczoną ilość wysyłanych plików. To sprawia, że usługa jest świetna nie tylko do posiadania galerii publicznych i klientów, ale także do robienia kopii zapasowych! Mam wiele prywatnych galerii, które są w folderze, który nazwałem "Backups". Następnie umieszczam w nim wszystkie moje zdjęcia po ich przetworzeniu, nawet te, których nie pokazuję publicznie.

6. Ochrona zdjęć

Aby chronić swoje zdjęcia możesz dodać znaki wodne, w tym własne znaki wodne lub niektóre domyślne. Jako well as this ty móc prawy stuknięcie wiadomość zapobiegać anyone od ściąganie wizerunek od the ekspozycja.

7. Świetna cena

Smugmug ma różne pakiety od $3.99 miesięcznie do $25.00 miesięcznie (rozliczane rocznie), lub od $5.99 miesięcznie do $35 miesięcznie, jeśli płacisz miesięcznie. Różne plany mają różne funkcje, więc spójrz na pełną listę przy podejmowaniu decyzji. Moja rekomendacja choć jest, aby rozpocząć na niższych pakietów i uaktualnić, jeśli potrzebujesz więcej funkcji.