Sobota, 2 marca 2024

10 wskazówek dotyczących organizacji idealnego wieczoru panieńskiego za granicą

12 stycznia 2021

Wieczory panieńskie za granicą może być świetna zabawa, ale jeśli nie zorganizowałeś jeden przed i to jest teraz w dół do Ciebie, a następnie może to zostawić czujesz się zestresowany i pod presją, jak będziesz chciał dać panny młodej-to-be najlepszy czas możliwe. Jednak dzięki @kimmackin mamy cię pod opieką. Oto dziesięć najlepszych wskazówek, które pomogą Ci zaplanować następny wieczór panieński za granicą.

1. Utwórz grupy WhatsApp

Grupy WhatsApp są niezwykle przydatne podczas planowania wieczoru panieńskiego/hen do. Powinieneś stworzyć dwie grupy, jedną bez panny młodej-to-be, co pozwoli Ci zaplanować wszelkie specjalne działania i niespodzianki, a następnie inną grupę z panną młodą-to-be.

Grupa z panną młodą-to-be można następnie omówić rzeczy, takie jak pozwalając wszystkim wiedzieć, gdzie muszą być i co czas, omówić zakwaterowanie, loty i inne bity i bobs.

2. Załóż konto Kittysplit

Kittysplit to świetne narzędzie pozwalające na utworzenie cyfrowej kity online, gdzie można wprowadzić wszystkie koszty imprezy, a następnie narzędzie będzie pracować, ile każdy jest winien sobie nawzajem. Jest darmowe w użyciu i sprawi, że śledzenie wydatków grupowych będzie o wiele łatwiejsze.

3. Rezerwacja lotów i zakwaterowania

Podczas rezerwacji lotów i zakwaterowania trzeba będzie porozmawiać z każdym w grupie, tak aby omówić czasy, preferencje, a także w celu zapewnienia, że jest w ramach budżetu wszystkich. Schroniska mogą być czasem fajną opcją, gdzie wynajmuje się cały pokój w akademiku dla wszystkich. Możesz też rozważyć mieszkanie na Airbnb. Tego typu zakwaterowanie sprawi, że o wiele łatwiej będzie Wam spędzić czas i potencjalnie wypić razem drinka. Hotele mogą również pracować dla niektórych wieczorów panieńskich, jak będzie prawdopodobnie spędzają większość czasu poza zakwaterowanie tak.

4. Utwórz arkusz kalkulacyjny dla itineraries

Jak zacząć planować wyjazd panieński, takich jak transport, zakwaterowanie i działań, które masz zamiar zrobić, a następnie należy utworzyć arkusz kalkulacyjny. Świetnym narzędziem online jest Google Sheets, gdzie można zestawić dzień po dniu informacji dla Twojej podróży. Możesz następnie podzielić się tym z innymi w grupie, a następnie wszelkie aktualizacje, które zrobisz będą natychmiast widoczne dla nich.

5. Zdecyduj się na działania i niespodzianki

Wieczór panieński to świetna okazja, aby nadchodzący panny młodej czuć się wyjątkowo, więc rozważyć niektóre działania niespodzianek podczas podróży. Należy również zapytać mostu, czy jest coś w szczególności oni naprawdę chcą zrobić podczas podróży, lub jeśli chcą, aby cała podróż za granicę, aby być niespodzianką.

Jak również działania inne miłe pomysły mogą być giveaway torby dla dziewczyn, zwłaszcza jeśli jest to coś, co mogą korzystać podczas podróży. Takie jak rzeczy w rozmiarze podróżnym, okulary przeciwsłoneczne, płyn do dezynfekcji rąk, kosmetyki do makijażu, lub możesz nawet dodać kilka pasujących przedmiotów.

Dekoracje do pokoju mogą zawierać zdjęcia panny młodej i wszystkich uczestników wieczoru panieńskiego. Możesz chcieć mieć gry, które są związane z panny młodej, takie jak proste gry do picia, i spróbować mieć kilka działań w umyśle w przypadku, gdy znajdziesz się z dodatkowym czasem.

6. Zdecyduj się na stroje

Przebieranie się i noszenie dopasowanych strojów, kapeluszy, niestandardowych koszulek itp. może być świetną zabawą na imprezie panieńskiej. Dla tych typów rzeczy, należy rozpocząć dyskusję dość daleko przed wyjazdem, w przypadku, gdy coś jest niestandardowe, zajmuje czas, aby zrobić, lub jest trudne do kupienia.

7. Podziel zadania między druhny

Planowanie całego wydarzenia bachelorette, podobnie jak w przypadku każdego planowania wakacji grupy, może być czasami dużo pracy, zwłaszcza jeśli Twoja grupa jest duża. Aby to ułatwić następnie podzielić zadania między druhny z druhna jest za i koordynowanie wszystkiego. Więc można przypisać pewne kolacje wieczorne do jednego druhny, rezerwacja konkretnych wydarzeń i działań do innego itp.

8. Zarezerwuj restauracje i zajęcia z wyprzedzeniem

Wieczory panieńskie mogą często obejmować dość dużą grupę, więc aby upewnić się, że nie przegapić niektórych działań lub mają problemy z dostaniem się w restauracjach, a następnie zarezerwować niektóre lub wszystkie z nich z wyprzedzeniem. To również pomoże Ci zaplanować swój plan podróży trochę lepiej.

9. Sprawdź pogodę, walutę, wskazówki dla podróżnych i inne ważne informacje przed wyjazdem za granicę

To dobry pomysł, aby być tak zorganizowany, jak to możliwe przed wyjazdem kawalerskim. Spowoduje to, że będzie w stanie spędzić więcej czasu na relaks i cieszyć się podróżą, podczas gdy jesteś tam. Kilka ważnych rzeczy do rozważenia obejmuje sprawdzenie pogody, jak nie chcesz, aby włączyć się i pada deszcz i nikt nie przyniósł kurtkę przeciwdeszczową. Również nawet wiedząc, jak dostać się do i z lotniska do miejsca zakwaterowania, co waluta jest i wszelkie inne ważne wskazówki na temat miejsca przeznaczenia za granicą są dobre, aby sprawdzić wcześniej, aby zapewnić, że masz najlepsze hen do partii możliwe.

10. Zaplanuj stroje i skoordynuj rzeczy do spakowania z innymi dziewczynami, abyś nie przepakowała się za bardzo

Ostatnią rzeczą, którą powinnaś zrobić na kilka dni przed wyjazdem jest ostatnie sprawdzenie, czego potrzebujesz na wyjazd i przedyskutowanie między sobą, kto co przyniesie. Na przykład, jeśli podróżujesz tylko z bagażem podręcznym, możesz podzielić się pewnymi rzeczami, takimi jak suszarka, prostownica itp.